Magazynier - praca popołudniowa

Białystok, podlaskie, Polska
89 dni temu

Grupa Eurocash to lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Eurocash Alkohole (Grupa Eurocash) to  wiodący dystrybutor alkoholi oraz napojów, zaopatrujący sklepy tradycyjne oraz segment HoReCa, posiadający 50 oddziałów w całej Polsce.

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

Kluczowe zadania:

  • przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
  • przygotowanie towarów do wydania
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbałość o porządek i powierzone mienie

Idealny kandydat powinien:

  • być dyspozycyjny do pracy na pełny etat w godz. 13.00-21.00
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia operatora wózków widłowych będą dodatkowym atutem

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - Eurocash
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, działającej na polskim rynku od ponad 20 lat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie, kart sportowych, prywatnej opieki medycznej itd.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych lub wizytę w naszym oddziale w Białymstoku, przy al. 1000-lecia Państwa Polskiego 8

 Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.