KONSTRUKTOR ELEKTRONIK

Białystok, podlaskie, Polska
58 dni temu

AC S.A. specjalizuje się w produkcji samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Naszymi atutami są wiedza,  30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pasja naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy liderem w produkcji instalacji autogazowych na rynku polskim i liczącym się eksporterem na rynkach światowych. Do Pionu Badań i Rozwoju poszukujemy w tej chwili kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za projektowanie i udoskonalanie samochodowych systemów elektronicznych marki STAG.

GŁÓWNE ZADANIA

  • wypracowywanie koncepcji
  • planowanie projektu
  • tworzenie firmware
  • opracowywanie schematów ideowych
  • opracowywanie dokumentacji techniczno – projektowej
  • kierowanie rozwojem urządzenia elektronicznego
  • współpraca z firmowymi jednostkami wsparcia technicznego

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomość architektur mikrokontrolerów oraz umiejętność ich programowania z wykorzystaniem C/C++ (mile widziana znajomość asemblera)
  • praktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych o mikrokontrolery
  • znajomość narzędzi EDA (Protel DXP)
  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne

WYMAGANIA DODATKOWE

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • zainteresowanie i otwartość na nowe dziedziny zastosowania elektroniki (znajomość zagadnień elektroniki pojazdów samochodowych w tym elektronicznych systemów zasilania silników spalinowych będzie istotnym atutem)
  • komunikatywana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • uczestniczenie w ambitnych projektach, dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość nauki oraz jasną ścieżkę rozwoju
  • pracę w firmie notowanej na GPW
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • wspólną zabawę w czasie imprez integracyjnych i wiele innych benefitów

Osoby zainteresowane, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.