Mechanik utrzymania ruchu

Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
115 dni temu

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Posiadamy prawdopodobnie najwięcej ofert w przetwórstwie tworzyw sztucznych:

Miejsce pracy: Toruń

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2017/MUR/TOR

Opis stanowiska:

- realizacja zadań z utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

- wykonywanie planowanych konserwacji maszyn

- niezwłoczne usuwanie awarii maszyn i instalacji

- rejestrowanie zdarzeń z powierzonego obszaru

Wymagania:

- min roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

- wykształcenie kierunkowe techniczne średnie bądź zawodowe

- umiejętność samodzielnej diagnostyki oraz naprawy maszyn i urządzeń

- wiedza praktyczna w zakresie mechaniki i budowy maszyn

- znajomość praktyczna hydraulicznych i pneumatycznych układów sterowania

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- uprawnienia zawodowe w elektryce, hydraulice mile widziane

Nasz klient oferuje:

-pracę w firmie z długoletnią tradycją na rynku

-atrakcyjne wynagrodzenie

-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.