Specjalista ds. Finansów

Warszawa, mazowieckie, Polska
114 dni temu

Polska, Warszawa 25673/001 Permanent

Dla naszego klienta poszukujemy nastawionego na rozwój kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Finansów. Zatrudniona osoba będzie miała możliwość współpracować bezpośrednio z Kontrolerem Finansowym odpowiedzialnym za finanse całej spółki oraz będzie pełniła funkcje kontrolingowo - księgowe. Jest to idealna okazja dla kandydatów z doświadczeniem w księgowości z motywacją do pracy w kontrolingu lub analizie finansowej.

Podsumowanie / Job summary:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma usługowa / informatyczna z branży motoryzacyjnej.

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie przelewów
  • Prognozowanie przepływów pieniężnych oraz kontrola należności
  • Kontrola obiegu dokumentów kosztowych
  • Udział w przygotowaniu budżetu oraz planowania finansowego
  • Sporządzanie raportów operacyjnych z działalności spółki
  • Przygotowywanie analiz ad hoc na cele zarządcze
  • Administrowanie flotą samochodową
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca (m.in. raporty finansowe, kontrola poprawności danych, wiązanie rezerw)

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 1 rok doświadczenia w finansach (księgowość lub kontroling)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność organizacji własnej pracy oraz ustalania priorytetów
  • Komunikatywność i łatwość w budowaniu relacji ze współpracownikami

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premia roczna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dogodna lokalizacja biura w pobliżu metra

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page