w aktówce

To ogłoszenie wygasło 134 dni temu

PHP Developer

Miasto: Sopot

Region: pomorskie

Numer ref.: 1094364

Twoja następna firma
Dynamicznie rozwijająca się organizacja, dostarczająca rozwiązania software-owe dla branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i mediów.

Twoje następne stanowisko
Jako PHP Developer będziesz częścią niewielkiego, zgranego zespołu pracującego w Scrumie. Twoim zadaniem będzie tworzenie zaawansowanych systemów, aplikacji internetowych dedykowanych dla klientów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej i mediów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomość PHP (OOP) popartą komercyjnym doświadczeniem. Osoba na tym stanowisku powinna wykazać się znajomością co najmniej jednego z popularnych frameworków PHP (Symfony, Laravel lub inny). Oczekujemy również dobrej znajomości JavaScript (jQuery), HTML, CSS oraz solidnej wiedzy w obszarze baz danych (mySQL, PostgreSQL). Dodatkowym atutem będzie znajomości systemu kontroli wersji GIT, technik optymalizacji i poprawy wydajności czy znajomość Sass, ElasticSearch.
  
Co zyskujesz?
Będziesz miał okazję rozwijać swoje umiejętności w zakresie tworzenia oprogramowania przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, otrzymasz także pakiet benefitów (premię za przyjeżdżanie rowerem do pracy, wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie, dopłatę 70% do ubezpieczenia medycznego i karty Multisport, cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin oraz biuro z widokiem na morze). W przypadku przeprowadzki firma oferuje pakiet relokacyjny.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście