w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Kraków, małopolskie, Polska
219 dni temu

To ogłoszenie wygasło 128 dni temu

Młodszy specjalista ds. kadr i płac

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: 1094520


Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowego centrum usług wspólnych, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych rozwojem w obszarze kadr i płac.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kadrowo-płacową pracowników, tj. sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji, zgodnie z przepisami socjalnymi i podatkowymi. Do obowiązków należą również takie kwestie jak dostarczanie informacji organom zewnętrznym np. dotyczących choroby pracownika lub wypadków przy pracy. Co więcej, osoba na tym stanowisku będzie także wspierała procesy płacowe dotyczące dopłat specjalnych lub systemów zachęt finansowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają pierwsze doświadczenie w obszarze HR/księgowości a także absolwentów studiów o profilu ekonomicznym, finansowym posiadających wiedzę z zakresu obsługi płacowej. Od kandydatów oczekujemy również znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie oraz konkurencyjne wynagrodzenie.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście