w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Administrator/Analityk ds. Rozwoju i Szkoleń

Poznań, wielkopolskie, Polska
96 dni temu

To ogłoszenie wygasło 5 dni temu

Administrator/Analityk ds. Rozwoju i Szkoleń

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1094507

Obecnie poszukujemy pracownika w obszarze HR.

Twoja nowa firma
Twoim pracodawcą będzie międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku światowym. Firma posiada bardzo dobrą renomę i cieszy się dużym szacunkiem wśród współpracowników oraz swoich klientów.

Twoje nowe stanowisko
Administrator/Analityk ds. Rozwoju i Szkoleń zajmuje się gromadzeniem oraz analizą istotnych danych o procesach rekrutacyjnych, zatrudnieniu i migracji pracowników; przygotowuje odpowiednie raporty oraz wykonuje czynności administracyjne. Ważną częścią tej pracy jest komunikacja i współpraca z zespołem oraz przełożonymi. Dla Administratora/Analityka ds. Rozwoju i Szkoleń istotne będzie osiąganie określonych wyników, dlatego umiejętność sprawnej organizacji pracy jest pożądana.

Aby odnieść sukces
Idealny kandydat na to stanowisko posiada wyższe wykształcenie (najlepiej w obszarze HR bądź zbliżonym), bardzo dobrze zna język angielski w mowie i w piśmie (C1) oraz posiada zaawansowane umiejętności w obsłudze programów komputerowych (MS Office). Ponadto musisz być energetyczny, ambitny, wykazywać umiejętność analitycznego myślenia oraz szybko przyswajać nową wiedzę.

W zamian otrzymasz
Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, stałe warunki zatrudnienia, możliwość indywidualnego rozwoju oraz bogaty pakiet dodatków. Praca Administratora/Analityka ds. Rozwoju i Szkoleń to również okazja na zdobycie cennego doświadczenia.

Co zrobić teraz
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście