w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Operator Automatu Szklarskiego

Sieraków, dolnośląskie, Polska
215 dni temu

To ogłoszenie wygasło 179 dni temu

Operator Automatu Szklarskiego

Miasto: Sieraków

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 1094645

Firma z branży hutniczej poszukuje osoby na stanowisko Operatora Automatu Szklarskiego, do oddziału zlokalizowanego w Sierakowie.

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie obsługa automatów szklarskich, odpowiednia eksploatacja części formujących, a także usuwanie drobnych awarii mechanicznych oraz utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu.

Idealny Kandydat na to stanowisko powinien posiadać wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane mechaniczne. Powinien również w stopniu podstawowym znać rysunek techniczny. Poszukujemy osoby dokładnej i sumiennej, odpornej na stres, gotowej do pracy w systemie zmianowym, która posiada umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy w zespole.

Firma oferuje pracę w ciekawym środowisku, z perspektywą rozwoju wewnątrz struktur. Oprócz podstawowego wynagrodzenia firma oferuje program świadczeń socjalnych z bonusem rocznym, dodatek za pracę w godzinach nocnych oraz za pracę w niedziele i święta.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta i uważasz, ze jesteś odpowiednim Kandydatem, kliknij ‘Aplikuj’ i wyślij nam swoje aktualne CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście