Elektryk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Zimna Wódka

Region: opolskie

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw oraz prac montażowych
  • Realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
  • Współpraca przy większych naprawach według zlecenia

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w utrzymania ruchu
  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Różnorodne możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.