Lobo HR to agencja doradztwa personalnego (nr w rejestrze: 7502) świadcząca najwyższej
jakości usługi z zakresu Human Resources. Aktualnie dla naszego klienta, salonu zajmującego się sprzedażą ekskluzywnych mebli, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dostawca/monter mebli

Monter mebli

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: WWA/MR/MMB

Zakres obowiązków:

-Składanie mebli u klienta
-Dostawa mebli do klienta
-Montaż zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagamy:

-Doświadczenia na stanowisku montera lub wykształcenia w kierunku z tym związanym
-Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-Wynagrodzenie stałe + atrakcyjne premie
-Pracę w firmie międzynarodowej
-Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
-Umowę o pracę
-Pracę od poniedziałku do piątku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl