IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 13 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to ponad 1300 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

We współpracy z naszym Klientem, firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, poszukujemy kilku osób, które dołączą do zgranego zespołu jako:

Programista PHP

miejsce pracy: Gdańsk

nr referencyjny: KSY/WDP/GDA/08/GL

nr w rejestrze zatrudnienia: 8448

Jeśli chcesz rozwijać się w zakresie tworzenia oprogramowania współpracując z międzynarodowym zespołem, jesteś osobą energiczną, która nie boi się podejmować nowych wyzwań, to jest to oferta pracy skierowana do Ciebie!

Opis stanowiska:

Pracując w niewielkich scrumowych zespołach będziesz tworzył i rozwijał oprogramowanie wykorzystywane na całym świecie.

Twoje zadania to:

  • Tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych z wykorzystaniem PHP 5.6/7.0, GIT, HTML/CSS, XML oraz MySQL
  • Projektowanie, implementacja nowych funkcjonalności
  • Rozwijanie oraz modyfikacja istniejących rozwiązań
  • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych aplikacji
  • Tworzenie oprogramowania oraz rozwój funkcjonalności narzędzia służącego do e-marketingu

Ważne dla nas:

  • Komercyjne doświadczenie w realizacji projektów w technologii PHP
  • Umiejętność pracy z HTML5/CSS3 i XML
  • Znajomość wybranego systemu kontroli wersji
  • Umiejętność pracy z anglojęzyczną dokumentacją

Gwarantujemy:

  • Pracę w miejscu nastawionym na ludzi, współpracę, dobrze spędzony czas i dobrą atmosferę
  • Bardzo szeroki pakiet benefitów, dofinansowań oraz ciekawych inicjatyw dbających o zdrowie, komfort oraz integrację pracowników
  • Jasną rolę w projekcie, ułożony system pracy (SCRUM)
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy – UOP lub B2B
  • Gwarancję współpracy długofalowej i możliwość zmieniania projektów
  • Elastyczne godziny pracy oraz nie-korporacyjną atmosferę
  • Możliwość udziału w seminariach, konferencjach i warsztatach

Jeśli temat jest dla Ciebie ciekawy, skontaktuj się z nami, a chętnie opowiemy Ci więcej
J

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: . Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Programista PHP.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.