Produkcja- proste prace zręcznościowe

Kostrzyn, wielkopolskie, Polska
53 dni temu

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lokalizacja: Kostrzyn

– Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

-Klejenie kanałów wentylacyjnych

-Polerowanie blachy, łączenie kanałów wentylacyjnych

-kompletacja zamówień pod wysyłkę

-kontrola stanów magazynowych

-współpraca z kierownikiem magazynu

Wymagania:

-umiejętności zręcznościowe

-Dobra organizacja czasu pracy

-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-pracę od poniedziałku do piątku
-atrakcyjną stawkę godzinową - 14.70 zł/h
-możliwość zdobycia nowych umiejętności i zapoznania się z nowymi technologiami

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.