w aktówce

To ogłoszenie wygasło 167 dni temu

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Czechowice-Dziedzice

PRK/06/09/2017

PRAKTYKANT / -KA

 • Posiadać motywację do zdobywania  nowych umiejętności i doświadczenia
 • Dobrze organizować własną pracę
 • Mieć pozytywne nastawienie i być komunikatywnym

Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w jednym z naszych działów:

Dział Transportu Dystrybucji Krajowej lub Międzynarodowej

  • (wsparcie specjalistów w zakresie planowania transportu, wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego firmy, przygotowywanie danych do raportów)

Dział Obsługi Klienta Dystrybucji Krajowej lub Międzynarodowej

  • (Przyjmowanie zleceń na transport od klientów, wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego firmy, przygotowywanie danych do raportów)

Biuro magazynu tranzytowego

  • (Praca z dokumentacją magazynową, możliwość poznania specyfiki pracy oraz programu informatycznego)
 • Wsparcie wykwalifikowanego zespołu w stawianiu pierwszych zawodowych kroków
 • Pomoc w zdobyciu praktycznego doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłym życiu zawodowym
 • Wiedzę na temat specyfiki i funkcjonowania międzynarodowej firmy logistycznej będącej liderem na rynku usług logistycznych i transportowych
 • Zaproszenie bezpośrednio na ostatni etap rekrutacji w przypadku wolnego etatu

Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie
i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych przeze mnie w aplikacji na ofertę pracy przez spółki powiązane kapitałowo i organizacyjnie ze spółką ogłaszającą rekrutację w celu przeprowadzenia aktualnego jak i przyszłych postępowań rekrutacyjnych.”

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych jest spółka ogłaszająca rekrutację. W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych na potrzeby aktualnych jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki, informujemy, że dana spółka będzie administratorem danych osobowych. Pełne nazwy spółek oraz ich siedziby znajdzie Pan/Pani na stronie www.raben-group.com. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania albo usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Praca w mieście