młodszy specjalista ds. personalnych

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
47 dni temu

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41212

Praca stała

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji i aktualizacja danych w systemie SAP HR związanej z nawiązaniem, trwaniem i zakończeniem stosunku pracy
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji dla pracowników (umowy, certyfikacty itp.)
  • wsparcie merytoryczne w sprawach kadrowych dla wewnętrznych pracowników
  • zarządzanie systemem śwadczeń socjalnych
  • obsługa pracowników w zakresie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia,
  • wsparcie w administracji i dla innych członków zespołu
  • wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu nowych projektów HR m.in. zarządzania kompetencjami, programów talentowych

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w dziale HR, kadr lub w administracji
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • silne zorientowanie na wewnętrzne potrzeby klienta
  • umiejętność pracy w grupie, bardzo dobra organizacja pracy

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym, przyjaznym środowisku
  • możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • bogaty pakiet socjalny

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl