księgowa/ księgowy ds. należności

Łódź, łódzkie, Polska
48 dni temu

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Poszukujemy obecnie osób znających język niemiecki, które chciałyby pracować w centrum finansowo-księgowym znanej międzynarodowej firmy na stanowisku:

Nr ref.: 40523

Praca stała

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie kont klientów, rozliczenia sprzedaży
  • Zarządzanie bazą danych, dotyczących klientów
  • Księgowanie faktur wychodzących
  • Wystawianie faktur dla Klientów
  • Ściąganie należności
  • Zarządzanie limitami kredytowymi
  • Kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Klientami zewnętrznymi, potwierdzanie sald
  • Usprawnianie i doskonalenie procesu rozliczania należności

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości, najchętniej w międzynarodowym środowisku
  • Wiedza księgowa i dobra znajomość procesów księgowych
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Współpraca w zespole

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze księgowości w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, karta sportowa, kupony lunchowe, szkolenia)
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (5000 - 6000 PLN brutto/m-c)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl