Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
46 dni temu

Polska, Inowrocław 26088/001 Permanent

Dla naszego Klienta, części międzynarodowej Grupy z branży produkcyjnej, z siedzibą w miejscowości niedaleko Inowrocławia- Strzelno, Mogilno , PILNIE poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Kadr i Płac. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu w samodzielnym rozliczaniu wynagrodzeń i w kwestiach kadrowych. Idealny kandydat posiada roczne doświadczenie pracy na stanowisku w dziale kadrowo płacowym, jest osobą pro aktywną i samodzielną. Atutem będzie znajomość specyfiki firmy produkcyjnej.

Podsumowanie / Job summary:

POSZUKUJEMY OSOBY SKRUPULATNEJ, MERYTORYCZNEJ, CHĘTNEJ DO ROZWOJU W OBSZARZE KADR I PŁAC

Opis stanowiska / Job description:

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla ponad 100 osób: umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, akta personalne,
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych składowych wynagrodzeń,
  • Kontrola planów pracy i ewidencji czasu pracy,
  • Kontrola ważności zaświadczeń lekarskich i szkoleń BHP,
  • Tworzenie sprawozdań PEFRON i GUS,
  • Tworzenie sprawozdań do ZUS, US, oraz innych instytucji zewnętrznych,
  • Udzielanie informacji pracownikom w zakresie kadrowo płacowym,

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość zagadnień kadrowych i płacowych,
  • Język angielski dobry w mowie i piśmie,
  • Samodzielność i pro aktywność w codziennej pracy,
  • Chęć rozwoju w obszarze kadrowo-płacowym

Oferujemy / We offer:

Umowa o pracę

Przyjazna atmosfera pracy

Możliwość rozwoju

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page