Kontroler Jakości

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Jakości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie kontroli jakości wyrobów nn: modułów i rozdzielnic niskonapięciowych.

Location: Wrocław

Region: dolnośląskie

Publication ID: PL60389744_E3

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości, przy użyciu narzędzi elektryczno-pomiarowych dla produktu końcowego w oparciu o otrzymaną dokumentację elektryczną i mechaniczną;
  • Wykonywanie zadań przypisanych do 3 etapów procesu kontroli jakości (kontrola wejściowa, kontrola międzyoperacyjna, kontrola końcowa);
  • Opiniowanie, weryfikacja schematów elektrycznych (jednokreskowych, wielokreskowych) pod kątem prawidłowej funkcjonalności;
  • Raportowanie wyników z przeprowadzonych testów dla systemów jakościowych;
  • Zgłaszanie niezgodności na danym etapie przeprowadzanej kontroli w systemach jakościowych;
  • Przedstawianie wyników pracy przy użyciu narzędzi pakietu Ms Office;
  • Przeprowadzanie analiz jakościowych oraz wyciąganie wniosków z wyników przeprowadzonych testów;
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego;
  • Wykonywanie poleceń przełożonych, wynikających z zakresu czynności oraz dodatkowych poleceń uznanych za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania Spółki, z uwzględnieniem kwalifikacji pracownika.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (elektryczne, automatyczne, elektromechaniczne);
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kontrolera Jakości w branży elektrycznej;
  • Umiejętność pracy z systemem SAP ( znajomość modułu QM mile widziana);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej – mechanicznej oraz elektrycznej;
  • Uprawnienia SEP do 1 kV lub wyższe w zakresie kontrolno-pomiarowym;
  • Umiejętność pracy w środowisku Microsoft Office ( Excel, Power Point, Word);
  • Znajomość metod jakościowych wykorzystywanych przy analizach niezgodności;
  • Rozwinięta umiejętność pracy własnej;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokiej dynamice rozwoju;
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach;
  • Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wybierając przycisk „Aplikuj” na dole strony.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

ABB (www.abb.com)  jest liderem w technologiach dla energetyki, robotyki i systemów napędowych automatyki przemysłowej i sieci energetycznych, obsługującym klientów z sektora użyteczności publicznej, przemysłu oraz transportu i infrastruktury na całym świecie. Kontynuując ponad 125-letnią historię innowacji, obecnie ABB tworzy przyszłość cyfryzacji przemysłu odgrywając kluczową rolę w rewolucji energetycznej i czwartej rewolucji przemysłowej. Grupa ABB zatrudnia około 132 000 pracowników w ponad 100 krajach świata.

Our ambition.
Your legacy.