Specjalista ds. Planowania Jakości

Namysłów, opolskie, Polska
287 dni temu

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Namysłów

Region: opolskie

Numer ref.: SDPJ/N/2017

Opis stanowiska:

  • Udział oraz moderacja sesji DFMEA i PFMEA
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej przy tworzeniu projektów
  • Kontrola oraz aktualizowanie dokumentacji jakościowej jeżeli zachodzą zmiany
  • Uczestnictwo w pracach grup projektowych w zakresie nowych projektów i wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne – wykształcenie wyższe techniczne mile widziane ( preferowane na kierunku elektronika lub pokrewne)
  • Doświadczenie w podobnej branży będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w oddziale we Wrocławiu oraz zakładzie produkcyjnym w Namysłowie
  • Wiedza z zakresu elektroniki oraz zasad FMEA – warunek konieczny
  • Znajomość APQP i technologii montażu przemysłowego drukowanych obwodów
  • Wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008
  • Mile widziana znajomość sposobów badania i kryteriów oceny jakości procesów produkcyjnych
  • Znajomość systemu VDA 6.3 będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia specjalistyczne i językowe
  • Pakiet socjalny oraz medyczny

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.