kierownik kampanii marketingowych 360

Łódź, łódzkie, Polska
39 dni temu

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą detaliczną wyrobów medycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 45905

Praca stała

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i zarządzanie KPI
  • Organizowanie kampanii marketingowych360 stopni mających na celu dostarczenia nowych Leadów
  • Planowanie i aktywacja narzędzimarketingu bezpośredniego (akcje centralne i lokalne dla wszystkich oddziałów)
  • Planowanie, organizacja i koordynacjalokalnych aktywności marketingowych (eventy, wydarzenia lokalne, targi,pikniki)
  • Współpraca z oddziałami w zakresieustalania lokalnych planów marketingowych
  • Współtworzenie strategii marketingoweji jej aktywacją dla gabinetów protetycznymi na terenie całej Polski
  • Planowanie i raportowanie aktywnościmarketingowych w ramach zakresu swoich działania
  • Budżetowanie działań w ramach swojegozakresu obowiązków
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi wzakresie swojego zakresu obowiązków
  • Monitorowania działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za materiały marketingowe izarządzanie ich dystrybucją

Oczekiwania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży retail
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w digital marketingu i działaniach w Social Media
  • Odpowiedzialność i duża samodzielność
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, kreatywność

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjny system benefitów dla każdego Pracownika (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty podarunkowe)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl