w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Pracownik magazynowy PEŁNY ETAT

Sady k. Poznania, wielkopolskie, Polska
183 dni temu

To ogłoszenie wygasło 154 dni temu

Amazon

Firma Amazon poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko pracownika magazynowego w naszym centrum dystrybucji w Sadach pod Poznaniem - POZ1. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.  

Pracownik magazynowy PEŁNY ETAT

Miasto: Sady k. Poznania

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika centrum dystrybucji należy między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów, przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych, podnośników palet oraz wózków prowadzonych. Ponadto osoba na tym stanowisku może być zobowiązana do pobierania zamówień klientów ze wszystkich poziomów konstrukcji wielopoziomowych, pakowania i wysyłania zamówionych przez klienta towarów oraz odbierania produktów. Zadania obejmują również obsługę doku rozładunkowego, odbiór i rozmieszczanie ładunku. Zakres czynności wymaga  użycia narzędzi i materiałów, w tym m.in.: pudeł kartonowych, bezpiecznych noży, maszyn nakładających taśmę klejącą, maszyn etykietujących oraz plastikowych skrzynek. Pracownicy centrum dystrybucji powinni rozumieć specyfikę zakładów produkcyjnych, stosować się do standardów bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji. W zależności od potrzeb pracownik może być zobowiązany do obsługi sprzętu zmechanizowanego (np. wózka widłowego lub platformy na podnośniku), w przypadku posiadania właściwych uprawnień.

 Wymagane kwalifikacje:

- Ukończone 18 lat
- Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
- Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
- Brak przeciwwskazań do dłuższego stania/chodzenia

Preferowane kwalifikacje:

- Doświadczenie w pracy z komputerem
- Świetne umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy   udzielanej członkom zespołu
- Nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań 
- Pozytywne nastawienie do pracy
- Orientacja na kulturę bezpieczeństwa

Oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową: 16.00 zł brutto
- Bonus do 15%
- Ekstra bonus do 600 zł
- Prywatną opiekę medyczną
- Ubezpieczenie na życie
- 26 dni płatnego urlopu
- Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin 

W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń pod numer Rekrutacji: 723 190 086

Aplikuj teraz

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Praca w mieście