w aktówce

To ogłoszenie wygasło 155 dni temu

Office Assistant

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: 1095628

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Office Assistant wchodzić będą następujące obowiązki: bieżąca obsługa administracyjna biura, rejestrowanie faktur, a także obsługa korespondencji i telefonów, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, pomoc w organizowaniu spotkań oraz podróży służbowych.

Od Kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia, pierwszych doświadczeń zawodowych w dziale administracji (lub na podobnym stanowisku) oraz znajomości języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Konieczna jest także znajomość pakietu MS Office i dostępność w pełnym wymiarze godzin. Poszukujemy osób rzetelnych, zaangażowanych i komunikatywnych.

Nasz klient oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów pozapłacowych oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy. 


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście