Przedstawiciel Handlowy

Gdynia, pomorskie, Polska
35 dni temu

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Nasz klient, to  firma z tradycjami zajmująca się zaopatrzeniem statków w niezbędne towary takie jak wyposażenie techniczne czy produkty spożywcze. Jej celem jest zapewnienie najwyższego poziomu poprzez dbałość o jakość, cenę oraz szybkość wykonywanych usług. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: GDY/JD/PH

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie otoczenia rynkowego w poszukiwaniu potencjalnych klientów i współpracowników.
  • Wspieranie dyrektora handlowego w działaniach handlowych i marketingowych.
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy.
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem.
  • Przyjmowanie zapłaty za zrealizowane zamówienia.
  • Współpraca z kierownikiem działu zaopatrzenia w zakresie kompletacji towarów ze złożonymi zamówieniami.
  • Dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień.
  • Wystawianie zamówień do dostawców.
  • Organizowanie pracy pracownikom podległym.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
  • Rozwinięty zmysł techniczny.
  • Kultura osobista.
  • Sumienność i terminowość
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w podobnej branży mile widziane.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy.
  • Pewne stanowisko i długofalową stałą współpracę z firmie o ugruntowaną pozycji na rynku.
  • System motywacyjny i prowizyjny.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem.
  • Dobra atmosferę w zgranym zespole.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl