Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ich już ponad 270.

  Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami Spółki
  • doradztwo w zakresie doboru kosmetyków
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów
  • raportowanie oraz wykonywanie czynności administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • zorientowanie na kontakt z klientem
  • komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczny grafik pracy
  • szkolenia wprowadzające
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.