specjalista SAP CRM

Wrocław, dolnośląskie, Polska
35 dni temu

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta materiałów meblarstwa, budownictwa i wyposażenia wnętrz, aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref.: 44423

Praca stała

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów z zakresu SAP CRM poprzez analizę, tworzenie, rozwój, testy, dokumentowanie, szkolenie i inne działania wdrożeniowe
  • spotkania z wewnętrznymi klientami, w celu zrozumienia procesów i wyzwań biznesowych. Tworzenie planów rozwoju, przekształcanie wymagań biznesowych na funkcjonalność SAP CRM
  • zapewnienie codziennego wsparcia dla użytkowników systemu i gotowość do wprowadzania udoskonaleń
  • zakres i architektura integracji realizowanych procesów biznesowych w celu najbardziej optymalnej funkcjonalności
  • efektywna komunikacja, samodzielność w terminowym wypełnianiu powierzonych projektów
  • zapewnianie funkcjonalnej i technicznej wiedzy oraz zarządzanie relacjami biznesowymi w ramach swojej roli

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (CS, MIS, Engineering, Business) lub analogiczne doświadczenie zawodowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w obszarze SAP CRM i integracji z modułem SAP SD
  • umiejętność tworzenia analiz biznesowych i ich dokumentowanie
  • wiedza z obszaru e-commerce (CRM, B2B)
  • umiejętności związane z zarządzaniem projektami
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i liderskie

Oferta:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie za pracę oraz premia
  • pakiet benefitów
  • szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl