Java Developer ze znajomością Spring, Hibernate

Lublin, lubelskie, Polska
54 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego klienta - lidera na rynku systemów ERP, CRM szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: GL201710/17100005

Deco

Obowiązki:
  • Prace nad badaniami architektury i koncepcji oraz projektów i modeli rozwiązania w zakresie analizy wykonalności
  • Uczestniczenie w iteracyjnym procesie budowania oprogramowania
  • Współpraca z innymi zespołami wytwarzania oprogramowania
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Programisty Java
  • Dobra znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
  • Budowanie rozwiązań webowych opartych o Spring, Hibernate i wzorzec MVP
  • Znajomość relacyjnych baz danych i mapowania O/R (MsSQL, Postgresql, Hibernate, JPA, MyBatis)
  • Znajomość zagadnień REST
  • Praktyczna wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych
  • Znajomość dobrych praktyk projektowania i programowania obiektowego
  • Znajomość i praktyczne użycie wzorców projektowych
  • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę b2b
  • Atrakcyjne pakiet benefitów socjalnych
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego