Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

specjalista ds. IT

Nr ref.: 47310

Praca stała

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie, wsparcie, administracja i utrzymanie stacji roboczych i serwerowych (hardware i software) oraz urządzeń peryferyjnych
  • prowadzenie dokumentacji działu IT
  • udział w lokalnych oraz globalnych projektach IT
  • administracja systemami z rodziny MS Windows oraz MS Office
  • administracja infrastrukturą sieciową (CISCO)
  • administracja i wsparcie telefonii VoIP (Avaya) oraz floty GSM
  • administracja środowiskiem wirtualnym (Vmware)
  • wsparcie systemów automatyki przemysłowej
  • wsparcie użytkowników w Polsce i Niemczech

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. IT w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu i wdrażaniu projektów IT
  • znajomość serwerowych systemów Windows, serwerów SQL oraz sieci LAN i WAN
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia zagraniczne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl