w aktówce

To ogłoszenie wygasło 315 dni temu

Firma skupiająca się na rolnictwie i żywieniu ma wiodącą pozycję na rynku w Niemczech. Posiada kilka zakładów produkcyjnych w północnych i wschodnich Niemczech, których produkcja charakteryzuje się ciągłym procesem i do którego wspierania potrzebujemy Państwa. Rosnąca firma zatrudnia obecnie około 400 osób.

Rozszerzamy zespoły w różnych placówkach i szukamy:

(Zastępców) Kierowników zakładu (k/m)

różne placówki w północnych i wschodnich Niemczech

Zadania / Zakres odpowiedzialności

Kierownik zarządza i odpowiada za przebieg całego procesu pracy w zakładzie. Instruuje brygadzistów, zapewnia dostępność wszystkich koniecznych zasobów i jest pierwszą osobą kontaktową np. dla urzędów. Szczególny nacisk kładziemy na szanowanie zasobów produkcyjnych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, należy samemu wykonać jakąś pracę. 

Z pracownikami w terenie kierownik współpracuje w sposób kolegialny i konstruktywny oraz kieruje współpracą centralnych funkcji takich jak zakup, logistyka i personel.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu firm produkcyjnych koncentrujących się na stałych procesach (tu: procesy wzrostu 24/7). Doświadczenie w dziedzinie rolnictwa i żywienia nie jest absolutnie konieczne, jest jednakże zaletą. Pożądane są ponadprzeciętne zdolności przywódcze i stała motywacja do nauki. Ponadto umiejętność pracy w zespole, pragmatyzm jak i nastawienie na działanie i podejmowanie dezycji powinny cechować przyszłego kierownika.

Co oferuje firma

Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń z polskimi pracownikami, doceniamy ich i szczególnie szanujemy.

Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-455-1”:

LFD Holding GmbH

An der Mittelheide 5, 39307 Jerichow OT Roßdorf, www.lfd-holding.com