w aktówce

To ogłoszenie wygasło 315 dni temu

Firma skupiająca się na rolnictwie i żywieniu ma wiodącą pozycję na rynku w Niemczech. Posiada kilka zakładów produkcyjnych w północnych i wschodnich Niemczech, których produkcja charakteryzuje się ciągłym procesem i do którego wspierania potrzebujemy Państwa. Rosnąca firma zatrudnia obecnie około 400 osób.

Rozszerzamy zespoły w różnych placówkach i szukamy:

Pracowników produkcji

różne placówki w północnych i wschodnich Niemczech 

Zadania / Zakres odpowiedzialności

Państwo są odpowiedzialni za sumienne wykonywanie zadań, są znacząco zaangażowani 

w realizację etapów produkcyjnych, przeprowadzają codzienne kontrole i nadzorują produkcję wyrobów aż po kontrolę jakości.

Wymagania

Ukończone szkolenia w zakresie produkcji zorientowanej na proces. Mile widziane są również osoby przekwalifikowane z innych branż. Państwa mocne strony obejmują skrupulatność w pracy, staranność i poczucie odpowiedzialności w obchodzeniu się z wysokiej jakości dobrami do produkcji.

Mile widziane 

Obsługa komputera, wiedza techniczna, umiejętność samodzielnego przeprowadzania napraw, kontrola i nadzór naszych procesów produkcyjnych w zakładach, również podczas dyżurów.

Co oferuje firma

Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń z polskimi pracownikami, doceniamy ich i szczególnie szanujemy.


Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-455-2”:

LFD Holding GmbH

An der Mittelheide 5, 39307 Jerichow OT Roßdorf, www.lfd-holding.com