w aktówce

To ogłoszenie wygasło 255 dni temu

Firma holdingowa LFD prowadzi fermy hodowli prosiąt w kilku miejscach w Saksonii-Anhalt, Meklemburgii – Pomorzu Przednim, Turyngii, Brandenburgii, Saksonii i Bawarii. Oprócz hodowli zwierząt wykorzystujemy w naszych zakładach łącznie 10 biogazowni, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego zaopatrzenia w energię. Firma powstała w 2015 roku z holenderskiej firmy rodzinnej i obecnie zatrudnia sezonowo do 400 pracowników. Hodowla trzody chlewnej oznacza przede wszystkim odpowiedzialność za zwierzęta i środowisko. Zdrowie naszych zwierząt ma u nas w hodowli najwyższy priorytet. Oferujemy zwierzętom atmosferę przyjazną temu gatunkowi, postępujemy ściśle z obowiązującymi wymogami i określonymi zasadami higieny, stwarzając tym samym trwałe podstawy sukcesu gospodarczego naszej firmy.

Szukamy Państwa od zaraz jako:

Weterynarzy trzody chlewnej (k/m)

różne placówki w północnych, wschodnich i południowych Niemczech 

Nasze oczekiwania:

Państwo kontrolują i wspierają naszych weterynarzy w prowadzeniu zakładów i normalizują całe grupy w formach leczenia i ich prowadzenia. Rozwijają wspólnie z zespołem strategie na rzecz ciągłego rozwoju zdrowia zwierząt jak również ich dobrostanu. Jednocześnie optymalizują Państwo zakup lekarstw i szczepionek i zapewniają pełną ciągłość ich stosowania.

Państwa profil:

Ukończone studia weterynaryjne, specjalizacja trzoda chlewna. Po studiach praktyczne doświadczenia w hodowli trzody chlewnej / zwierząt. Państwo są dyspozycyjni i mają stałą motywację do nauki. Umiejętność pracy w zespole i pragmatyczne skłonności do podejmowania decyzji uzupełniają Państwa profil.

Oferujemy:

Samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole z płaskimi hierarchiami i  konkurencyjnym wynagrodzeniem w branży z pewnym gospodarczym przyrostem. Mamy wiele pozytywnych doświadczeń z polskimi pracownikami, doceniamy ich i szczególnie szanujemy.


Jeśli zainteresowała Państwa ta oferta, z chęcią zapoznamy się z Państwa aplikacją.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z podaniem w tytule numeru referencyjnego „2017-455-3”:

LFD Holding GmbH

An der Mittelheide 5, 39307 Jerichow OT Roßdorf, www.lfd-holding.com

Praca w mieście