w aktówce

To ogłoszenie wygasło 315 dni temu

IT Supervisor

Miasto: Kwidzyn

Region: pomorskie

Numer ref.: 1096789


Twoja następna firma
Naszym Klientem jest jeden z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działa w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firma zlokalizowana jest w Kwidzynie. Lider w swojej branży.

Twoje następne stanowisko
Jako IT Supervisor będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i koordynację pracy zespołu (kilka osób), tworzenie harmonogramów pracy w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu świadczenia usług IT. Twoim zadaniem będzie również rekrutacja, rozwój oraz motywowanie zespołu, dążenie do ciągłego doskonalenia wydajności pracy i zadowolenia klienta. Będziesz raportował bezpośrednio do Szefa Działu IT. Ponadto, będziesz odpowiedzialny również za raportowanie kluczowych wskaźników poziomu wsparcia i uczestnictwo w przeglądach. Wymiana wiedzy i informacji z innymi placówkami firmy w celu zapewnienia przepływu najlepszych praktyk w całej organizacji będzie również jednym z Twoich codziennych obowiązków.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osoby z min. 5 letnim doświadczeniem w pracy w obszarze IT oraz min. 2 letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołem Specjalistów wsparcia lub Administratorów IT. Wcześniejsze doświadczenie w pracy 1 i 2 linii wsparcia oraz wiedza z zakresu ITIL jest również wymagana. Ponadto, idealny kandydat powinien posiadać silne zdolności organizacyjne połączone ze zdolnością do nadawania priorytetów oraz orientację na osiąganie postawionych celów. Poszukujemy osoby komunikatywnej, z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi oraz otwartej na zmiany.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwości rozwoju oraz realny wpływ na wyznaczanie nowych standardów w branży. Przewidziany jest także szeroki pakiet benefitów: dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych, Karta Multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Ponadto pakiet relokacyjny, pakiet medyczny oraz bardzo otwarta atmosfera pracy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście