specjalista ds. obsługi klienta

Stęszew, wielkopolskie, Polska
39 dni temu

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy w Stęszewie poszukujemy:

Nr ref.: 47491

Praca stała

Lokalizacja: Stęszew

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta
  • bieżące wsparcie
  • koordynowanie procesu zamówień oraz dostaw
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • tworzenie prezentacji i statystyk firmy

Oczekiwania:

  • biegła znajomość j.niemieckiego lub angielskiego lub francuskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • znajomość obsługi MS Office

Oferta:

  • praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość długofalowej współpracy

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl