Junior PHP Developer

Wrocław, dolnośląskie, Polska
49 dni temu

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, szukamy osoby na stanowisko:

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: JuniorPHPDeveloper/WRO/PC

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie obiektowego kodu PHP.
  • Realizacja rozwiązań programistycznych głównie w języku programowania PHP.

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień związanych z obiektowością.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną w tym języku.

Nasz klient oferuje:

  • Współpracę B2B lub UOP.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość korzystania z karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej w Luxmed.
  • Szkolenia grupowe oraz indywidualne zgodne ze stanowiskiem.

Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o aplikowanie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem: www.lobohr.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl