Property Manager

Warszawa, mazowieckie, Polska
45 dni temu

Polska, Warszawa 26782/001 Permanent

Dla naszego Klienta - międzynarodowej organizacji, będącej deweloperem projektów komercyjnych - w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy utalentowanej osoby na stanowisko Zarządcy Nieruchomości. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za nadzór oraz zarządzanie określoną częścią portfela nieruchomości.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy kandydatów, z obszaru zarządzania obiektami komercyjnymi, ze znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie wybranymi obiektami należącymi do spółki
  • Przygotowanie oraz nadzór nad wykonaniem budżetów operacyjnych oraz inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność za utrzymanie dokumentacji administracyjnej oraz technicznej
  • Rozwiązywanie bieżących kwestii dotyczących funkcjonowania obiektów
  • Nadzór nad realizacją rozliczeń najemców
  • Nadzór nad pracą firm zewnętrznych
  • Bieżące raportowanie do Asset Managera

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu obiektami handlowymi)
  • Mile widziana licencja zarządcy nieruchomości
  • Znajomość bieżących przepisów dotyczących funkcjonowania nieruchomości
  • Znajomość umów najmu
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu SAP RE/FX
  • Inicjatywa w działaniu, skrupulatność oraz dokładność w realizowaniu zadań
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość zarządzania portfelem nieruchomości
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia
  • Ciekawe wyzwania związane z funkcjonowaniem dewelopera projektów komercyjnych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page