w aktówce

To ogłoszenie wygasło

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.

Dzięki sieci prawie 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent Grafika

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w procesie projektowania nadruków na odzież w różnej technice - photoprint, grafika wektorowa, grafiki rysunkowe / odręczne,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej grafik wykorzystywanych w kolekcji marki,
  • Kontrola zaprojektowanych wzorów pod względem wizualnym i jakościowym.

WYMAGANIA:

  • Znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel Draw),
  • Zainteresowanie grafiką,
  • Orientacja w najnowszych trendach mody,
  • Zdolności rysunkowe, malarskie,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Możliwość obcowania z modą w przyjaznej atmosferze.

Prosimy o zamieszczenie swojego Portfolio w miejsce Listu Motywacyjnego.

Jeśli interesują Cię inne wyzwania wejdź na www.lppsa.com/career

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).