Klient serwisu GazetaPraca.pl

MANAGER PROJEKTU

Zarządzanie Halą Widowiskowo Sportową

Event Manager

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie obiektem Hala Widowiskowo Sportowa
  • Zarządzanie zespołem pracowników obsługi technicznej
  • Zarządzanie zespołem pracowników administracji i organizacji imprez
  • Nadzór i odpowiedzialność za wszystkie aktywności HWS

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku manager projektu (min. 2 lata)
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność planowania i zarządzania czasem
  • Umiejętność przewodzenia i organizowania pracy zespołów i delegowania zadań
  • Umiejętność zarządzania kosztami; planowanie budżetów, controling pod. księgowości
  • Wiedza na temat rynku rozrywki i sportu z uwzględnieniem organizacji imprez sportowych i widowisk artystycznych
  • Znajomość rynku klienta widowisk sportowych i artystycznych
  • Wiedza techniczna w zakresie administrowania nieruchomościami
  • Znajomość zasad reklamy, marketingu, mediów społecznościowych i budowania marki
  • Zmotywowany i otwarty na innowacje
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu płynnym

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzanie kompetencji, szkolenia
  • Wyzwania i możliwość realizacji własnych pomysłów

Oferty należy nadsyłać na adres mail:

lub na adres:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu, ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom

Termin składania ofert do 23 listopada 2017r