Dla naszego klienta, firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i drogowej, specjalizującej się w kompleksowym wykonawstwie i utrzymaniu dróg, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant Robót Drogowych

Miasto: Piotrków Trybunalski

Region: łódzkie

Numer ref.: KRD_1117_PT_BUD2

Obowiązki:

  • przygotowywanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych
  • sporządzanie przedmiaru robót i udział w wizjach lokalnych
  • analiza dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych
  • pozyskiwanie ofert na zakresy składowe inwestycji od podwykonawców i współpraca z nimi
  • współpraca z Zamawiającym
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (w tym kierownictwem Budów) celem optymalizacji kosztów
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty, współpraca z Inwestorem
  • rozliczanie finansowe i ilościowe robót zgodnie z kontraktem oraz fakturowanie

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta robót drogowych, inżyniera budowy lub pokrewnym
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowany kierunek drogowy)
  • praktyczna umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów z nimi związanych
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), Norma oraz AutoCad
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • szeroki pakiet szkoleń
  • świadczenia pozapłacowe (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych)
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.