Specjalista w Dziale Prawnym

Katowice, dolnośląskie, Polska Katowice, kujawsko-pomorskie, Polska Katowice, lubelskie, Polska Katowice, lubuskie, Polska Katowice, łódzkie, Polska Katowice, małopolskie, Polska Katowice, mazowieckie, Polska Katowice, opolskie, Polska Katowice, pomorskie, Polska Katowice, podkarpackie, Polska Katowice, podlaskie, Polska Katowice, śląskie, Polska Katowice, świętokrzyskie, Polska Katowice, warmińsko-mazurskie, Polska Katowice, wielkopolskie, Polska Katowice, zachodniopomorskie, Polska
16 dni temu

dołącz do naszego zespołu

Agata S.A. to sieć nowoczesnych salonów meblowych z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz. Nasze sklepy zapewniają dostęp do artykułów różnych producentów z Polski i zagranicy oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie Działu Prawnego w pełnej obsłudze Spółki, w szczególności w zakresie:
  • przygotowywanie i opiniowanie umów gospodarczych
  • doradztwo prawne w zakresie czynności związanych z prowadzoną działalnością spółki
  • udzielanie opinii, porad, wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, pracy oraz handlowego
  • przygotowywanie dokumentów, pism oraz opinii na potrzeby Spółki
  • wsparcie obsługi korporacyjnej
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora Działu Prawnego Spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, prawniczego;
  • Dobrej znajomości zakresu Prawa Pracy oraz Ochrony Danych Osobowych;
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Komunikatywności, odpowiedzialności oraz łatwości pracy w zespole;
  • Skrupulatności, dokładności i sumienności;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności analitycznego myślenia;
  • Samodzielności w działaniu,
  • Umiejętności precyzyjnego formułowania myśli,

Oferujemy:

  • umowę o pracę w jednej z czołowych  firm w branży,
  • możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • System benefitów (prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie, karta OkSystem),
  • Dynamiczne środowisko pracy i twórczą atmosferę pracy.

Kandydaci spełniający w/w wymagania,
zainteresowani pracą, proszeni są o przesłanie aplikacji (CV).

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych"

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z pracowników naszego przedsiębiorstwa jest współautorem sukcesu jaki osiągamy wspólnie od blisko 60 lat jako AGATA S.A., dlatego zatrudniane przez nas osoby powinna cechować wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i skuteczność w działaniu, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz kultura osobista.