Biura Obsługi Klienta na projekcie motoryzacyjnym

Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
183 dni temu

Szukasz pracy? Myślisz Transcom! Jesteśmy liderem sektora BPO (Business Process Outsourcing) w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się głównie w dziedzinie telefonicznej obsługi klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie oparte jest na fundamentach 53 oddziałów zlokalizowanych w 21 krajach na całym świecie.

Aktualnie do swojego oddziału w Olsztynie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Region: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:

  • wykonywanie połączeń wychodzących oraz obsługa połączeń przychodzących od Klientów
  • dbanie o pozytywne relacje z Klientem
  • wprowadzanie danych do systemu oraz obsługa poczty elektronicznej
  • aktualizacja baz danych klientów

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • pewność siebie i elastyczność myślenia i działania
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym (z bogatym zapleczem socjalnym)
  • system premiowy i motywacyjny
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość awansu
  • stałą i pewną pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatną opiekę w Luxmed

Podejmij wyzwanie i wyślij swoje CV!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.