Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources dla swojego stałego Klienta, producenta z branży elektrotechnicznej z okolic Dzierżoniowa, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Kierownik produkcji

Miasto: Dzierżoniów

Region: dolnośląskie

Numer ref.: KP_1217_DZI_ZAG

Zadania:

·         Organizowanie, planowanie i zarządzanie produkcją, optymalizacja kosztów produkcyjnych

·         Udział we wdrożeniu nowych projektów inwestycyjnych

·         Stałe monitorowanie efektywności pracy

·         Analiza planów produkcyjnych

·         Zapewnienie realizacji produkcji zgodnie z ilościowymi i jakościowymi wymaganiami klientów

·         Dbałość o przestrzeganie standardów bhp oraz doskonalenie standardów pracy

·         Optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich i technicznych

·         Nadzór nad bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń

·         Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi

·         Koordynowanie i nadzorowanie procedur zakupów produktów i usług
niezbędnych do realizacji zadań

Wymagania:

·         3-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji w branży elektrotechnicznej lub elektrycznej, doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

·         Prawo jazdy kat B,

·         Wykształcenie min. średniego : branża elektryczna lub elektrotechniczna

·         Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

·         Bardzo dobra znajomość zagadnień technologicznych oraz produkcyjnych

·         Bardzo dobra organizacja pracy i priorytetyzacja zadań

Firma oferuje:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (na stanowisku przewidziane są również premie)
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • pakiet socjalny

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.