Tester/ Test Developer

Warszawa, mazowieckie, Polska
339 dni temu
Analiza

Nr ref.:
IT/TTD/WAW/3101/17

Lokalizacja:
Warszawa

Data dodania:
2017-07-14

Nasz klient:

Nasz Klient to lider w zakresie rozwiązań informatycznych, a także dostawca kluczowych komponentów elektronicznych.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

Przyjazną atmosferę pracy

Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)

Kartę Multisport

Zadania:

Projektowanie, implementacja, uruchamianie scenariuszy testowych

Współpraca z deweloperami  w rozwiązywaniu problemów

Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentacji technicznej

Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

Analiza błędów

Raportowanie wyników testów

Twój profil:

Podstawowa znajomość  Java lub/i Python

Znajomość narzędzi: Jira

Dodatkowym atutem będzie:

Doświadczenie w automatyzacji testów

Znajomość  Selenium/Appium

Znajomość narzędzi: GitLab, Jenkins

Certyfikat ISTQB

Dodatkowe informacje:

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych/w treści e-maila następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy G-Force Sp. z o.o. ul. Obrzeżna 5, 02-691 Warszawa w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Nr agencji zatrudnienia 5464

w temacie wpisując numer referencyjny IT/TTD/WAW/3101/17