BRUKARZ

Wrocław, dolnośląskie, Polska Toruń, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska Lublin, lubelskie, Polska Zielona Góra, lubuskie, Polska Łódź, łódzkie, Polska Kraków, małopolskie, Polska Warszawa, Radom, mazowieckie, Polska Opole, opolskie, Polska Rzeszów, podkarpackie, Polska Białystok, podlaskie, Polska Gdańsk, pomorskie, Polska Katowice, śląskie, Polska Kielce, świętokrzyskie, Polska Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska Poznań, wielkopolskie, Polska Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
10 dni temu

LIMNUSWORK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki. Wspieramy, doradzamy, pomagamy na każdym etapie współpracy z firmą LimnusWork. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie osób oraz firm korzystających z naszych usług.

Obecnie dla naszego klienta z Polski poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRUKARZ

Zadania:

  • Układanie nowych i rozbieranie uszkodzonych nawierzchni
  • Obsługa maszyn brukarskich oraz naprawa i konserwacja sprzętu
  • Czytanie dokumentacji i praca z rysunkiem technicznym
  • Inne prace budowlane (malowanie, montaż barier, etc.)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe i/lub doświadczenie w branży budowlanej (min.2-5 lat)
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Sumienność i dokładność oraz gotowość do wyjazdów

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Pomoc polskiego koordynatora
  • Praca od zaraz na terenie całej polski
  • Praca od poniedziałku do piątku z gwarancją umowy o pracę (pełny etat)
  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Gwarantowane narzędzia pracy - telefon oraz samochód służbowy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 511771704 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

"Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504). Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie LimnusWork Sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją."