Białołęcki Ośrodek Kultury

Białołęcki Ośrodek Kultury powstał w 1997 roku decyzją Rady Gminy Warszawa-Białołęka. Po pierwszych 8 latach działalności BOK przeniósł się z Ratusza do nowej siedziby przy ul. van Gogha 1 z przestrzenną salą teatralną. W kolejnych latach, wraz z rozwojem ośrodka, otwarto drugą siedzibę przy ul. Głębockiej 66. W ramach działalności Białołęckiego Ośrodka Kultury funkcjonuje kameralne „Kino na boku”, miejsce aktywności lokalnej „3 pokoje z kuchnią”, Teatr 13, Kompania Teatralna Mamro i inne. Ośrodek często współpracuje z innymi instytucjami kultury, organizacjami pozarządowymi. BOK miał już okazję współpracować m.in. z Centrum Nauki Kopernik, Muzeum na Woli, Aresztem Śledczym, Domem Samotnej Matki, Ośrodkiem Pomocy Społecznej.jemy koncerty.

Kasjer

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

Praca w pełnym wymiarze godzin.
Miejsce wykonywania obowiązków: Białołęcki Ośrodek Kultury.
Termin rozpoczęcia pracy: luty 2018 r.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obsługi kasy fiskalnej,
- znajomość obsługi programów finansowych,
- bardzo dobra znajomość programu Excel,
- wykształcenie minimum średnie,
- niekaralność.
 Obowiązki:
- bezpośrednia obsługa klienta,
- obsługa gotówkowa kasy, podmiotów wewnętrznych i zewnętrznych (wpłaty i wypłaty),
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, związanym z obsługą gotówkową,
- raportowanie przełożonemu stanu sprzedaży.
Mile widziane:
- znajomość podstaw księgowości,
- kultura osobista,
- łatwość nawiązywania kontaktu,
- sprawność organizacyjna,
- dokładność i rzetelność,
- komunikatywna znajomość języka obcego – preferowany język angielski.

Oferujemy

- umowę o pracę,
- pakiet socjalny,
- pracę w miłym, młodym zespole

W ramach zatrudnienia oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w ramach Działu Finanse i Księgowość. CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: w terminie do 31 grudnia 2017 r. W tytule maila koniecznie określenie stanowiska pracy: kasjer. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłączniez wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.