w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Asystent/Kierownik biura zarządu

Warszawa, mazowieckie, Polska
369 dni temu

To ogłoszenie wygasło 333 dni temu

Asystent/Kierownik biura zarządu

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1099064


Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, firmy działającej w sektorze medialnym (nadawcy 2 kanałów ogólnopolskich, producenta telewizyjnego), poszukujemy osoby, na stanowisko Kierownik Biura Zarządu.

Twoje następne stanowisko

Osoba zatrudniona na stanowisku, będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego przebiegu procesów komunikacji wewnętrznej ze wszystkimi działami spółki oraz organizacja pracy Biura Zarządu. Kierownik Biura Zarządu będzie zajmował/a się również koordynowaniem spotkań Prezesa Zarządu z partnerami biznesowymi pod względem organizacyjnym i merytorycznym, nadzorem nad workflow działu programowego oraz opracowywaniem raportów i analiz na podstawie danych otrzymywanych z kluczowych obszarów organizacji i zespołów projektowych. Osoba ta będzie odpowiedzialna również za efektywne koordynowanie poczty przychodzącej i wychodzącej, organizacje podróży służbowych i współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Od Kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, wykształcenia wyższego oraz kilkuletniego doświadczenia na stanowiskach związanych z koordynacją biura. Mile widziane jest doświadczenie administracyjne w firmie medialnej i dobra znajomość rynku telewizyjnego. Poszukujemy osób wykazujących się wysoką kulturą osobistą, nastawieniem na pracę zespołową, odpornych na stres i szybkich w działaniu.

Co zyskujesz ?

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego, udział w wyjątkowym projekcie medialnym, pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się organizacji, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie i opiekę medyczną.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście