Programista Java na platformę Android

Warszawa, mazowieckie, Polska
20 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: SE/PAV/AUT

Zadania

Rozwijanie oprogramowania w architekturze klient-serwer do automatyzacji testów urządzeń mobilnych.
Metody pracy:

  • Scrum
  • System kontroli wersji: GIT
  • Serwer budujący: Jenkins
  • Analiza statyczna: Sonar

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe profilowe (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w technologiach (min 2 lata): Android SDK, Java SE, MySQL
  • Zasady OOP
  • Wzorce projektowe
  • RESTful API
  • Linux shell

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Znajomość technologii: Node.js, Angular, ASP.NET
  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Pakiet relokacyjny
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”