Lobo HR jest agencją rekrutacyjna (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Obecnie dla naszego Klienta, osoby na stanowisko:

Java developer

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: GDY/OK/JG

Zadania:

  • Praca w otoczeniu: Java 8 - Spring - Hibernate - Groovy - Jetty - PostgreSQL - React.js - HTML5 - Vaadin - Cucumber – Scala,
  • Będziesz działać w ramach sprawnego, wielofunkcyjnego zespołu, a także będziesz dzielić się swoimi pomysłami, sugestiami i obawami na temat  projektu na co dzień.
  • Będziesz wydawać zalecenia dotyczące ulepszeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie z Java,
  • Doświadczenie ze Spring,
  • Znajomość JVM, OOP,
  • Płynny angielski w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  •         Projekty, na które będziesz miał rzeczywisty wpływ.
  •         Konkurencyjne wynagrodzenie.
  •         Jedyny w swoim rodzaju program rozwoju pracowników wspierający Cię w rozwoju osobistym i zawodowym.
  •         Współpraca z wybitnymi specjalistami, którzy piszą książki, wygłaszają konferencje, są liderami grup (Java / Groovy / Spring), którzy organizują konferencje i warsztaty.       Pakiet medyczny + karta multisport.
  •         Budżet na szkolenia w Polsce i za granicą.
  •        Elastyczne godziny pracy (standardowo praca od 10 do 18).
  •        Parking dla pracowników.
  •        Inne mniejsze i większe profity, w tym:

- świeże owoce / kanapki w biurze,

- szeroki wybór herbat i kaw do Twojej dyspozycji,

- wyspecjalizowane fotele,

- praca na  laptopach z SSD, 32 GB RAM, 17 4CORE, 2X24 "LCD

- miesięczny budżet na hobby (jazdy konne itd),

- Interaktywne ściany w biurze.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl