Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy będącej pionierem usług nearshoringowych i bankowych w Polsce, dostarczającym rozwiązania dla sektora usług finansowych, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

.NET Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: ND_1217_WAW_ITW

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań dla klienta według procesu Scrum;
  • Testowanie jednostkowe oraz dokumentacja własnej pracy.

Wymagania:

  • Dobra znajmość C#;
  • Dobra znajomość języka .Net (Visual Studio);
  • Minimum 2 lata doświadczenia w komercyjnych projektach przy użyciu języka C# w oparciu o środowisko .Net;
  • Doświadczenia w pracy w TDD;
  • Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym;
  • Umiejętność korzystania z platform messagingowych (RabbitMQ, Tibco EMS itp);
  • Umiejętność testowania jednostkowego (np NUnit);
  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie dobrym.

Klient oferuje:

  • Pracę w doświadczonym, międzynarodowym zespole;
  • Szkolenia i certyfikaty;
  • Kursy języków obcych;
  • Częste spotkania firmowe, wyjazdy integracyjne, eventy projektowe i biznsowe;
  • Bibliotekę techniczną i dostęp do platformy e-learningowej;
  • Szkolenia z bankowości inwestycyjnej oraz rynków kapitałowych;
  • Pakiet Kafeteryjny, do wyboru m.in prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, dofinansowanie obiadów, dodatkowe ubezpieczenie na życie itp.;
  • Chill Out Room;
  • Pakiet Relokacyjny, zwrot kosztów podróży dla pracowników spoza Warszawy;
  • Komfortowe, funkcjonalne biuro, własną przestrzeń do pracy z minimum dwoma monitorami do pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.