Konsultant ds. rekrutacji - Warszawa (m/f)

Warszawa, mazowieckie, Polska
37 dni temu

Polska, Warszawa 14302/001 Permanent

Michael Page jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm doradczych na świecie, zatrudniającą ponad 6.000 konsultantów w 34 krajach. Jesteśmy częścią PageGroup - globalnego lidera w dziedzinie rekrutacji i doradztwa personalnego. Od 40 lat wyznaczamy standardy rekrutacji na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie średniego i wyższego szczebla, każdego dnia stawiając sobie ambitne cele. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy. Jeśli dzielisz tę ambicję, to kariera u nas stoi przed Tobą otworem.

Podsumowanie / Job summary:

Michael Page (część PageGroup) jest międzynarodowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji. Praca na stanowisku Konsultant ds rekrutacji polega na sprzedaży usług HR do Klientów B2B oraz poszukiwaniu odpowiednich kandydatów.

Opis stanowiska / Job description:

  • Współpraca w obecnymi klientami Michael Page oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy
  • Zarządzanie projektami doradczymi oraz poszukiwania kandydatów
  • Budowanie sieci kontaktów wśród potencjalnych kandydatów i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Udział w projektach marketingowych prowadzonych przez firmę oraz z inicjatywy zespołu, oraz akcjach PR w porozumieniu z zewnętrzną agencją oraz działem marketingu

Kogo szukamy / Profile description:

Jesteśmy zainteresowani podjęciem rozmów z przedsiębiorczymi i nastawionymi na rozwój zawodowy osobami, które posiadają kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji stałych lub sprzedaży B2B, oraz które:

  • Są nastawione na współpracę z ludźmi oraz czerpią satysfakcję z takiej pracy
  • Posiadają poparte sukcesami doświadczenie w pozyskiwaniu i/lub obsłudze klientów B2B oraz są zorientowane na klienta i wysoką jakość obsługi
  • Doskonale komunikują się, samodzielnie organizują swój czas pracy
  • Posługują się bardzo dobrze / biegle co najmniej językiem angielskim

Oferujemy / We offer:

  • Stabilną pracę w jedynej w Polsce firmie rekrutacyjnej wyróżnionej tytułami Top Employer Polska i Europa oraz Najlepszy Pracodawca AON Hewitt
  • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how
  • Wyjątkowy na rynku program szkoleń na każdym poziomie rozwoju w firmie (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy)
  • Bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w postaci wynagrodzenia podstawowego i systemu bonusowego
  • Szeroki pakiet benefitów obejmujący m.in.: opiekę zdrowotną dla Ciebie i rodziny, kartę sportową, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, imprezy integracyjne i wspólne zespołowe wyjścia, służbowe BMW (od stanowiska senior consultanta) oraz iPhone
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego zarówno dla ekspertów jak i dla przyszłych managerów
  • Świetny zespół, pracę w ścisłym centrum Warszawy w nowoczesnym i przyjaznym biurze i wiele, wiele więcej
  • Pracę w innowacyjnej, otwartej na nowe pomysły, uczącej się i elastycznej organizacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page