Serwisant Węzłów Cieplnych

Warszawa, lubuskie, Polska Warszawa, podlaskie, Polska Warszawa, wielkopolskie, Polska Warszawa, opolskie, Polska Warszawa, małopolskie, Polska Warszawa, dolnośląskie, Polska Warszawa, kujawsko-pomorskie, Polska Warszawa, zachodniopomorskie, Polska Warszawa, lubelskie, Polska Warszawa, łódzkie, Polska Warszawa, pomorskie, Polska Warszawa, śląskie, Polska Warszawa, podkarpackie, Polska Warszawa, warmińsko-mazurskie, Polska Warszawa, mazowieckie, Polska Warszawa, świętokrzyskie, Polska
220 dni temu

Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, doświadczonej firmy świadczącej usługi konserwacji urządzeń ciepłowniczych, poszukuje osoby na stanowisko:

Miasto: Warszawa

Region: Cała Polska

Numer ref.: SWC_1217_PL_WAI

Opis stanowiska:

Serwis, przegląd oraz konserwacja instalacji cieplnych.
Obsługa i montaż instalacji.
Zapewnienie prawidłowej eksploatacji obiektów ciepłowniczych.
Prowadzenie dokumentacji technicznej węzła cieplnego.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku przy węzłach cieplnych.
Wykształcenie średnie (techniczne lub zawodowe).
Umiejętność obsługi regulatorów.
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Niezbędne narzędzia pracy.
Miłą atmosfera pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.