Business Development Manager - Inwestycje Mieszkaniowe

Małopolskie, małopolskie, Polska
58 dni temu

Polska, Małopolskie 27453/001 Permanent

Dla naszego Klienta - developera inwestycji mieszkaniowych, organizacji z kapitałem zagranicznym - w związku, z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Business Development Manager związanego z nieruchomościami mieszkaniowymi. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów na terenie Krakowa.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie gruntów pod inwestycje w nieruchomości mieszkaniowe.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wyszukiwanie i ocena nowych możliwości inwestycyjnych zgodnie z ustalonymi kryteriami inwestycji,
  • Przygotowywanie i przedstawienie kadrze kierowniczej do akceptacji memorandum inwestycyjnego oraz prezentacji,
  • Zarządzanie procesem zamknięcia nowych transakcji nabycia, w tym negocjacje umów nabycia, tworzeniem joint venture (jeśli jest to konieczne) oraz zabezpieczanie, negocjowanie i przeprowadzenie wszystkich niezbędnych czynności due diligence,
  • Budowanie relacji na rynku nieruchomości, w tym z brokerami rynku nieruchomości, właścicielami nieruchomości, deweloperami, bankami i innymi pośrednikami,
  • Koordynacja analizy gruntu (techniczna, finansowa, prawna oraz handlowa).

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 5 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego w Krakowie,
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Praca w międzynarodowych strukturach firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Realny wpływ na kreowanie działania firmy,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page