Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej (TeleSales Executive)

Media Impact Polska to spółka powstała z połączenia biur reklamy Grupy Onet.pl, Ringier Axel Springer Polska i Zumi. Zajmuje się obsługą reklamową zarówno online, jak i offline. Jako zespół specjalistów, kreujemy trendy w dziedzinie reklamy i komunikacji z konsumentem.

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna sprzedaż rozwiązań reklamowych prasa/online
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Nawiązywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientem
  • Dbałość o utrzymanie odpowiedniej wyznaczonej liczby klientów
  • Ciągłe podnoszenie wiedzy z zakresu reklamy

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży reklamy prasowej/online
  • Wysoka orientacja na cel
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży reklamy prasowej/online
  • Znajomość tytułów z portfolio naszej firmy
  • Dodatkowo: doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych związanych z telefoniczną obsługą klienta

Oferujemy:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Profesjonalne szkolenia wstępne
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.